Noul site al Autorității Naționale pentru Cetățenie poate fi accesat la adresa http://cetatenie.just.ro/

Conducere

Ban2ANC 

                                                                                                      

Gabriela LENGHEL 

PREȘEDINTE - Secretar de Stat                            

Autoritatea Naţională pentru Cetăţenie   Lenghel.png

 

       Curriculum Vitae                                                                                                                                              

      Declarație de avere și interese

      E-mail:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.     

  

 

  
 
 
  
Direcția Secretariatul Tehnic al Comisiei pentru Cetățenie
Director 
 
  
Direcția Administrativ Economică și Resurse Umane
Director FLAVIUS D. MITUCĂ

 

 

Mesajul Presedintelui Autorității Naționale pentru Cetățenie: "Profesionalism, Eficiență, Transparență"

 

AGENDA PUBLICĂ a AUTORITĂȚII NAȚIONALE PENTRU CETĂȚENIE

 

Președinți ai Autorității Naționale pentru Cetățenie
 
 
 
 
 

TINU_g.png

 

 
ANDREI TINU 
Perioada 07.01.2020 - 14.05.2020
 
 
 
 
  
 
  

Adriana_ELena_Mota_BW.png

 

ADRIANA ELENA MOTA 
Perioada 11.12.2019 - 07.01.2020
 
 
 
 
  
 
 

TINU_g.png

 

 
ANDREI TINU 
Perioada 09.03.2017 - 11.12.2019
 
 
 
 
 
  
 
 iulia malina ciobanu
 
 
 
IULIA MĂLINA CIOBANU
Perioada 25.02.2016 - 08.03.2017
 
 
 
 
 Andrei Tinu bw
 
ANDREI TINU
Perioada 03.11.2015 - 25.02.2016
 
 
 
 
 
monica camarascu
 
 
 
MONICA CĂMĂRĂSCU
Perioada 15.01.2013 - 03.11.2015
 
  
 
 
gheorghe emacu
 
 
 
GHEORGHE EMACU
Perioada 09.07.2012 - 22.12.2012
 
  
  
  
eucarie nicoleta
 
 
 
NICOLETA-ECATERINA EUCARIE
Perioada 09.03.2010 - 09.07.2012
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vicepreședinți ai Autorității Naționale pentru Cetățenie
 
 
 
MARIUS SORIN BOZGAN
vp2 ANC 20181218 2 BW
Perioada 14.04.2020 - 16.10.2020
 
 
 
 
 
                       
vp3_ANC_20200422_mariodm_black_and_white.jpg
 
 
MARIO DE MEZZO
Perioada 14.04.2020 - 02.06.2020
 
 
 
  
 
vp2 ANC 20181218 2 BW
 
 
MARIUS SORIN BOZGAN
Perioada 13.04.2018 - 14.04.2020
 
 
 
 
 
cezar stancu bw
 
 
CEZAR STANCU
Perioada 23.03.2017 - 07.03.2018
 
 
 
 
 Andrei Tinu bw
 
 
ANDREI TINU
Perioada 06.02.2014 - 03.11.2015, 25.02.2016 - 10.03.2016
 
 
 
 
octavian lupulescu
 
 
 
OCTAVIAN LUPULESCU
Perioada 14.08.2012 - 10.06.2014
 
 
 
 
 
 
 
IONUȚ MIHĂILESCU
Perioada 28.12.2010 - 12.04.2012

 

 

 

 

 

Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF EmailE-mail